Pytloun Hotel
+420 774 484 001
Dárkové poukazy

O nás

O nás

Firma Pytloun působí na trhu od roku 2003, kdy poskytovala ubytování dělníkům pouze v jedné bytové jednotce. Z malé firmy se během pěti let stal jeden z největších ubytovatelů v Liberci. V současné době nabízíme celkem 360 lůžek ve čtyřech hotelech a dvou penzionech a provozujeme tři stylové restaurace.

Naším hlavním cílem je poskytovat co nejkvalitnější ubytování za cenu nižší než u konkurence. Abychom svého cíle dostáli, pečlivě vybíráme dodavatele a snižujeme náklady tam, kde je to možné a šetříme tam, kde je to efektivní bez toho, aby náš zákazník tuto skutečnost pocítil.

Vybavení a styl pokojů je velmi citlivě zaměřen na klienta a vystihuje jeho potřeby. Firma spolupracuje s celou řadou odborníků z řad architektů a interiérových designerů, kteří nám pomáhají docílit toho, aby se u nás zákazník cítil příjemně.

V současné době je naše firma aktivní v Libereckém a Ústeckém kraji a naším plánem je expandovat i do dalších lokalit České republiky a nabízet kvalitní služby v ubytování a gastronomii. K tomuto cíli přispívá mladý management s kolektivem mladých lidí, kteří mají chuť firmu dále rozvíjet a nabízené služby stále zlepšovat.

Ing. Lukáš Pytloun youtw soc
majitel

 

Napište řediteli

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Otázky a komentáře:
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Zpracovávám...