Pytloun Grand Hotel**** Imperial
+420 608 822 822
Dárkové poukazy

Grand Hotel Imperial

Fotogalerie

Pytloun Grand Hotel
Imperial

Pytloun Grand Hotel
Imperial

PYTLOUN GRAND HOTEL**** IMPERIAL – klenot v centru Liberce

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě Pytloun se nachází v samém centru Liberce. Původní hotel ze 30. let 20. století, postavený v konstruktivistickém duchu s prvky art deco, prošel komplexní rekonstrukcí a za jeho fasádou se nachází moderní vzdušný prostor hotelové lobby s recepcí, restaurací Zlatý kohout v pravém křídle a kavárnou Café Imperial v křídle levém.

Podoba interiéru je dílem renomovaného studia Vrtiška ◦ Žák

 

Pytloun Grand Hotel**** Imperial
1. máje 757/29, Liberec

PROČ K NÁM?

 • Nejluxusnější hotel v Liberci
 • Centrum města
 • Pokoje s celosvětově unikátním designem 
 • Vířivá vana se sparkling systémem součástí vybavení pokojů
 • Všechny pokoje jsou klimatizované
 • Kvalitní, hodnotné a pestré snídaně formou švédských stolů
 • Snídaně 6.30 - 10.00 (o víkendech  7.30 - 11.00)
 • Restaurace Zlatý kohout otevřena:
     pondělí - pátek 6.30 - 23.00
     sobota 7.30 - 23.00
     neděle 7.30 - 22.00
  (Poslední objednávky pokrmů přijímáme 1 hodinu před aktuální zavírací dobou.)
 • Denně zdarma káva a čaj v každém pokoji
 • WiFi 100 Mb připojení zdarma v celém hotelu
 • Nekuřácké pokoje
 • Express check-in / check-out  14.00 / 12.00
 • Recepce 24/7
 • Parkoviště střežené kamerovým systémem
 • Dobíjecí stanice pro elektromobily Tesla a univerzální dobíjecí stanice
 • Hotel je přátelský k Vašim domácím mazlíčkům
 • Možnost návštěvy wellness centra Luxury Island Spa v Pytloun Travel Hotelu***

Slevy pro věrné zákazníky. Požádejte na recepci o kartu Pytloun Family a získávejte slevy 5 % na ubytování a 10 % na konzumaci v našich restauracích. Více informací zde.


Konferenční prostory (3 sály) o celkové kapacitě 200 osob

Vybavení sálů:
dataprojektor, promítací plátno, DVD přehrávač, prodlužovací kabely, WiFi připojení, flipchart, notebook, poznámkové bloky, kancelářské vybavení

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Vážení hosté, nově si u Pytloun Grand Hotelu**** Imperial můžete nabít svůj elektromobil. K dispozici jsou Vám dvě dobíjecí stanice. Jedna pro automobily Tesla a druhá univerzální dobíjecí stanice. Pro hotelové hosty je tato služba zcela zdarma. Více informací Vám ochotně sdělí hotelová recepce Pytloun Grand Hotelu**** Imperial. "Spěte, jezte, nabíjejte"
 
Ještěd
aktuální počasí
3.3°C

V současné době hotel poskytuje ubytování v 67 pokojích kategorií Superior a Superior Deluxe a ve 29 pokojích kategorie Design Deluxe.

Každý z pokojů této kategorie navrhl jiný architekt nebo studio a ve svém celku tedy hotel funguje jako UNIKÁTNÍ GALERIE SOUDOBÉHO ČESKÉHO INTERIÉROVÉHO DESIGNU, kde si jednotlivé artefakty můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Vedle ateliérů zvučných jmen jako jsou Chybik+Kristof Architects, Ateliér Kunc nebo Petr Stolín se na designu pokojů podíleli členové sdružení architektů Czech Deco Team v čele s jeho uměleckým ředitelem Bořkem Šípkem.

Nově zrekonstruovaný hotel tedy nyní poskytuje kvalitní ubytování a stravování na špičkové světové úrovni. Navazuje na prvorepublikovou tradici maximální vstřícnosti k ubytovaným hostům, a to jak profesionální úrovní a vysokou kvalitou poskytovaných služeb, tak i zcela ojedinělým pojetím. Moderní technologie hostům v maximální možné míře usnadní pobyt ve všech jeho fázích – od rezervace a check-inu přes ovládání pokojových prvků pomocí chytrých aplikací a využití všech služeb hotelu stylem „užívejte nyní, zaplaťte na závěr“, až po hladký check-out včetně možnosti okamžitého hodnocení Vámi právě využitých služeb.

Ať město navštívíte jako turisté, nebo jste přijeli pracovně, oceníte unikátní polohu v blízkosti autobusového i vlakového nádraží. Hotel se navíc nachází pouhých 5 minut chůze od historického centra města a terminálu všech linek MHD i stanoviště taxislužby, a zároveň v pohodlné vzdálenosti od autostrády spojující město s periferiemi i se vzdálenějším okolím – cestu k nám tak najdete snadno a s dokonalým přehledem.

V dosahu pěší chůze se nacházejí jak historické budovy radnice, Divadla F. X. Šaldy, Galerie Lázně či Severočeského muzea, tak moderní nákupní centrum Forum s multikinem, kavárnami a spoustou obchodů. 

Hotelové pokoje nabízejí vysoký standard na úrovni Superior a Superior  Deluxe, hotelová restaurace Zlatý kohout pak to nejlepší z moderní české kuchyně k obědu i k večeři a pestré snídaně v podobě bufetové nabídky studených i teplých pokrmů.

Fotogalerie

LUXURY ISLAND SPA

wellness centrum

Po-ne nonstop 24h Rezervace +420 774 484 002

Restaurace SAIKO

thajská a japonská restaurace

Po-ne 17.00 - 23.00 Rezervace +420 774 484 003

Restaurace Pytloun

česká restaurace

Po-so (ne 22.00) 10.30 - 23.00 Rezervace +420 774 484 001

Restaurace ORO

italská restaurace

Po-ne 17.00 - 23.00 Rezervace +420 608 000 351

Zpracovávám...